Tantra masáž s lávovými kameny

Vyzkoušejte Tantrickou masáž obohacenou o příznivé účinky lávových kamenů. Jejich použití při tantra masáži Vás přivede k ještě větší relaxaci a uvolnění. Teplo a síla lávových kamenů Vás zbaví stresu, napětí ve svalech a podpoří přirozený tok životní energie ve Vašem těle. Smysl jejich použití při tantra masáži spočívá především v podpoře rozvedení vybudované energie do celého těla a tím znásobení blahodárných účinků masáže.

Komu je určena…
Tuto jemnou, hřejivou masáž si vychutná každá žena, která touží objevit svou vnitřní krásu. Energie vycházející z kamenů prohřeje celé Vaše tělo a přivede Vás hluboko do Vašeho nitra.

Na co se můžete těšit…
Tantra masáž obohacená o lávové kameny zahrnuje všechny části klasické tantrické masáže, ale navíc je obohacena o hřejivou masáž lávovými kameny.
Obsahuje vzájemné naladění pomocí tantrického uvítání, masáž horkými ručníky s vůní levandule, intuitivní masáž celého těla, masáž jemnými předměty, tantrickou masáž teplým olejem, masáž lávovými kameny. Tato masáž dle Vašeho přání může, ale nemusí obsahovat intimní masáž.
Můžete si vychutnat tuto masáž v délkách jedné a půl, dvou nebo dvou a půl hodin.

Délka CZK EUR
Bez intimní části:
90 min. 2500,- 100,-
120 min. 3000,- 120,-
S intimní částí:
120 min. 3500,- 140,-
150 min. 4500,- 180,-