Tantrická masáž Cesta od ženy k bohyni

Objevte v sobě skrytý potenciál vaší vnitřní ženské energie. Dopřejte si nevšední zážitek, při kterém se Vaše životní energie rozproudí do celého těla a stane se léčivou silou. Umožní Vám také posílit Vaše ženské vlastnosti jako je intuice, empatie a vnímavost a dovede Vás k vnitřnímu klidu, rovnováze a naplnění.

Komu je určena…
Tato masáž je určena ženám, které touží objevit svou vnitřní krásu, rozvinout svoji ženskost a v ní najít harmonii, nejen pro sebe samé, ale také pro vnější svět. Užije si ji každá žena, která je připravena otevřít se novým prožitkům v bezpečném a krásném prostředí.

Na co se můžete těšit…
Po vzájemném naladění pomocí tantrického uvítání Vás čeká jemná intuitivní masáž, nahřívání těla horkými ručníčky s vůní levandule, hýčkání jemnými předměty a vrcholem je tantrická masáž celého těla teplým olejem s použitím několika kapek vonného éterického oleje. Součástí masáže je také intimní masáž.

Některé ženy se lépe uvolní v rukou jiné ženy, někomu může více vyhovovat mužská energie při masáži. Proto ženám nabízím výběr masérky nebo maséra dle jejich vlastního uvážení. Tuto masáž si můžete vychutnat v délkce dvou nebo dvou a půl hodin.

Délka CZK EUR
120 min. 3300,- 130,-
150 min. 4300,- 170,-