Tantra masáž s lávovými kameny

Vyzkoušejte Tantrickou masáž obohacenou o příznivé účinky lávových kamenů. Jejich použití při Tantra masáži Vás přivede k ještě větší relaxaci a uvolnění. Teplo a síla lávových kamenů Vás zbaví stresu, napětí ve svalech a podpoří přirozený tok životní energie ve Vašem těle. Smysl jejich použití při Tantra masáži spočívá především v podpoře rozvedení vybudované energie do celého těla a tím znásobení blahodárných účinků masáže.

Komu je určena…
Tato masáž může být příjemným zpestřením pro muže, kteří již vyzkoušeli některou z klasických Tantra masáží. Dále ji doporučuji těm, kteří jsou vystaveni velkému stresu, potřebují odstranit únavu a napětí a načerpat novou energii.

Na co se můžete těšit…
Tantra masáž v kombinaci s masáží lávovými kameny zahrnuje všechny části klasické tantrické masáže, ale navíc je obohacena o hřejivou masáž lávovými kameny.
Obsahuje vzájemné naladění pomocí tantrického uvítání, masáž horkými ručníky s vůní levandule, intuitivní masáž celého těla, masáž jemnými předměty, tantrickou masáž teplým olejem, masáž lávovými kameny a intimní masáž.

Tuto masáž si můžete vychutnat v délce jedné a půl nebo dvou hodin.

Délka CZK EUR
90 min. 3500,- 150,-
120 min. 4500,- 180,-